FuCuKo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
FuCuKo

www.fucuko.tr.gg

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Herkezi Şikayet Eden Sen Kullanan'da Sen Xaera

+2
Xaera-VodKa
Youtube3m0
6 posters
YazarMesaj
Youtube3m0

Youtube3m0

Herkezi Şikayet Eden Sen Kullanan'da Sen Xaera Empty
MesajKonu: Herkezi Şikayet Eden Sen Kullanan'da Sen Xaera   Herkezi Şikayet Eden Sen Kullanan'da Sen Xaera EmptyPaz Şub. 01, 2009 7:37 pm

Herkezi Şikayet Eden Sen Kullanan'da Sen Xaera 54278138qw8

Geregin yapılmasını Arz Ederiz

Ayrıca şikayette bulunduğu ss'lerdede gözle görülür şekilde hileci oldugu belli oluyor.
pot sayısının göstermemesi tbL kullandıgını belirtir..
az bu işten anlıyan bunuda anlaması gerekir.
Xaera-VodKa

Xaera-VodKa

MesajKonu: Geri: Herkezi Şikayet Eden Sen Kullanan'da Sen Xaera   Herkezi Şikayet Eden Sen Kullanan'da Sen Xaera EmptyPaz Şub. 01, 2009 7:41 pm

HYr paşam 1 cisi resim montaj oldugu cok belli...Nerden anladın diceksin arkadaslar Ltfen dikkat edelim arkadasımız clanımın adını yanlıs yazmıs
bnm clanım xXx fotoda ise XXX görünüyo alın işte...geregi yapılsın..HAA BİDE POT SAYISININ GÖZÜKMEMESİ TBL İLE ALAKASI YOK KULLANDIGIM WALKRY PACH İLE ALAKALI..ELİNDEDE TBL KULLANDIGIMA DAİR KSC VARSA ONUDA KOYABİLİRSİN..ÖYLE POT SAYISI İLE TBL OLMAZ..

SNN 1-8 PEDALDA HOŞ DURUYO ACIKCASI

KONUYU OKUYAN ARKADASLARDANDA DESTEK BEKLİYORUM RESİM COK ORTİNAJ DURUYO AMA XXX DEGİL xXx OLUCAK PAŞAM..

En son Xaera-VodKa tarafından Paz Şub. 01, 2009 7:46 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
RECRUIT

RECRUIT

MesajKonu: Geri: Herkezi Şikayet Eden Sen Kullanan'da Sen Xaera   Herkezi Şikayet Eden Sen Kullanan'da Sen Xaera EmptyPaz Şub. 01, 2009 7:45 pm

şimdi xXx doğru sen kendini temize çıkarmak istiosun ve tbl kullandığın açıkca belli bizim cafedeki lamerlerde aynı tbl yi kullanıo bu tbl skillerin daha hızlı vurmasını sağlıo Very Happy

Herkezi Şikayet Eden Sen Kullanan'da Sen Xaera E31cf30be4301f7764a3efbe2a8cc943

resimdede görüldüğü gibi pot sayısının görünmemesi burada bir tbl nin kullanıldığını gösteriyor gereğinin yapılmasını dilerim
Xaera-VodKa

Xaera-VodKa

MesajKonu: Geri: Herkezi Şikayet Eden Sen Kullanan'da Sen Xaera   Herkezi Şikayet Eden Sen Kullanan'da Sen Xaera EmptyPaz Şub. 01, 2009 7:48 pm

ACIKLAMASINI YUKARIDAKİ YORUMUMDA YAPTM...YAPTIGINIZDA COK SACMA TP KULLANDIGIMA DAİR KSC YOK POTDAN YOLA CIKARAK YORUM YAPIOSUNUZ SERİ SKİLLL Mİ VAR DAMAGELERİNİZİN FOTOSUNU CEKİN SERİ POT MU VAR VS DE KSC ALIN BNM GİBİ AMA SKİLL BARLA POT SAYISI İLE TBL MANTIGI COK SACMA...

AYRICA TEŞEKKR EDERİM CLANIMIN xXx OLDUGUNU SYLEDİGİN İÇİN..
RECRUIT

RECRUIT

MesajKonu: Geri: Herkezi Şikayet Eden Sen Kullanan'da Sen Xaera   Herkezi Şikayet Eden Sen Kullanan'da Sen Xaera EmptyPaz Şub. 01, 2009 7:52 pm

böyle konuşrak kendini haklı çıkarmaya çalışıosun suçluluğun getirdiği bi etkiyle böle konuşuorsun potun görünmemesiTBL dir başka bir açıklaması yok ayrıca seri skil de damage seri vurmaz en azından mykodakinde öle sadece vururkenki görüntüde bir hızlanma olur ve pot biras daha seri olur
Xaera-VodKa

Xaera-VodKa

MesajKonu: Geri: Herkezi Şikayet Eden Sen Kullanan'da Sen Xaera   Herkezi Şikayet Eden Sen Kullanan'da Sen Xaera EmptyPaz Şub. 01, 2009 7:56 pm

SEN BAYA İ BİLİOSUN BU İŞLERİ MAHŞALLAH..

AMA DEDİGİM GİBİ POT SAYISI İLE TBL SERİ SKİLL NE NEYSE İŞTE Bİ YERE VARAMASSINIZ BANA BNM KOYDUKLARIM GİBİ POT + MİNOR SH WH YADA HR NEYSE ONLARI GSTERİN ADMİNLERDE ANLIYACAKTIR KULLANDIGIM WARKY PACH İLE İLGİLİ O SAYILAR BYLE ŞACMALIK GÖRMEDİM BEN..

SNN ANLICAGIN SAYIYLA Bİ YERE VARAMASSIN..
PaRaNTeZ

PaRaNTeZ

MesajKonu: Geri: Herkezi Şikayet Eden Sen Kullanan'da Sen Xaera   Herkezi Şikayet Eden Sen Kullanan'da Sen Xaera EmptyPaz Şub. 01, 2009 9:53 pm

KaQs banned oldu ztn arkadaşlar Xeare iftira atmayın sadece Xeare değil tüm userlere iftira atmayın sakın siz merak etmeyim ben Xearaya gözüğm kapalı güvenirim çünkü adam gibi adamdır ben kac defa onu eski db lerde tongaya düşürmek istedim ama adam dürüst olduğundan dolayı düşmedi hiç birine
Xaera-VodKa

Xaera-VodKa

MesajKonu: Geri: Herkezi Şikayet Eden Sen Kullanan'da Sen Xaera   Herkezi Şikayet Eden Sen Kullanan'da Sen Xaera EmptyPaz Şub. 01, 2009 10:12 pm

SAOL CİHAN EYW..
crysis2626

MesajKonu: Geri: Herkezi Şikayet Eden Sen Kullanan'da Sen Xaera   Herkezi Şikayet Eden Sen Kullanan'da Sen Xaera EmptyÇarş. Şub. 04, 2009 4:14 pm

ARKADAŞIM MADEM FOTO MONTAJ YAPIYORSUN ADAM GİBİ Bİ MONTAŞ YAP!!Very Happy
Youtube3m0

Youtube3m0

MesajKonu: Geri: Herkezi Şikayet Eden Sen Kullanan'da Sen Xaera   Herkezi Şikayet Eden Sen Kullanan'da Sen Xaera EmptyPerş. Şub. 05, 2009 1:09 am

yhaa Hea Hea hep öLe oLur zaten Cihan mıdır Nedir Sen KralSın ZaTén Kocum Sen Ne dersen ooLur ok

Siz TbL Kullanan adam banlamayın wall Hack acan adam banlamayın sonra qözum kapalı qüvenirim ne demısler
ßu devirde babama bile qüvenmem
babama qüvendim anamı sikti die söz war

bana aRkjadasını sor sana kım olduqunu sölim Yavrun Senın yasın kadar pvp icinde qezdim Wink
Saqlam1warrior

MesajKonu: Geri: Herkezi Şikayet Eden Sen Kullanan'da Sen Xaera   Herkezi Şikayet Eden Sen Kullanan'da Sen Xaera EmptyPerş. Şub. 05, 2009 2:48 pm

Xaera aynı İtemLéRimiz oLsun HéRkésin onunDé yémin eDéRim Gözüm KapaLı KéséR!M oKé" Kocum Tmm mı Sén 80 sin Hér HıLéyi KuLLandın ßiz kuLLanmaDan ßan yeD!k Taßi ADMIN 12-13 YasLarınDa oLunca ßöLé oLuyo

Herkezi Şikayet Eden Sen Kullanan'da Sen Xaera
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Seri pot faciası Xaera 6
» Xaera Sunar 3..Adminin dikkatine
» Xaera Sunar 4..Adminin dikkatine
» C_E_L_L_A_T BB BEBİŞİM..Xaera 5
» Xaera Sunar..Adminin dikkatine